U KIDS

Kvalitní dětské oblečení pro chlapce a dívky od 0 do 16 let.

Naše mise

Naší touhou je poskytnout to nejlepší pro vaše maličké. Klademe důraz na to, aby každý produkt, který do našeho sortimentu zařazujeme, byl nejvyšší kvality a skutečně unikátní. Vlastnoručně vybíráme jednotlivé kousky tak, aby byly nejen hezké, ale i pohodlné, praktické a dlouho vydržely.

Naše nabídka

S námi bude dítě připraveno po celý rok na každé počasí i každou příležitost. Ať už se jedná o originální outfit do školy, něco slušivějšího na svatbu, nebo výbavu na dovolenou, snažíme se vždy zajistit různorodý a pestrý sortiment.

Nabízíme vše, co může dítě potřebovat od oblečení a bot po doplňky, jako jsou čepice, rukavice, ponožky, pásky, ručníky a mnoho dalšího.

Trochu historie

Z 10 let zkušeností v dětské módě se zrodil U Kids. V roce 2009 jsme otevřeli svůj první obchůdek v OD Kotva v centru Prahy. Tehdy s pár desítky produktů od značek Catimini, Mayoral a Steiff jsme začali nadšeně nabízet zákazníkům kvalitní dětský sortiment. Díky našemu osobnímu přístupu, důrazu na detail a vrozeným smyslem pro módu, jsme dokázali zajistit skvělý zážitek z nakupování pro znovu a znovu se vracející zákazníky.

Do roku 2019 jsme s rozšiřujícím sortimentem otevřeli i další obchody mimo OD Kotva. Mohli jste nás najít v OC Černý most, Westfield Chodov a v neposlední řadě i v Máji. Avšak kvůli světové ekonomické a koronovirové krizi jsme byli nuceni zase všechno zavřít.

V roce 2021 jsme se po náročném krizovém období opět vrátili do OD Kotva. Nyní zde v kamenných prodejnách nabízíme značky jako jsou Mayoral, Boboli, IDo, IKKS, Biomecanics, Abel & Lula, Angel’s Face, Calvin Klein Underwear, Jamiks a mnoho dalších.

Od roku 2023 také chceme zlepšit svou online prezenci, abychom mohli nabídnout kvalitní dětský sortiment všude po celém Česku.

Naše hodnoty

Během let jsme nikdy nezapomněli na důležitost správného výběru produktu. Každou sezónu pečlivě vybíráme nejen jednotlivé kousky, ale i značky, které uvádíme na trh.

Důležité otázky, které si při tom klademe:
- Z jakého materiálu jsou kousky vyrobené?
- Jsou výrobky praktické?
- Je produkt v souladu s normami pro dětské výrobky?

 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené