Vybíráme to nejlepší pro Vaše maličké

NAŠE NABÍDKA

S námi je dítě připraveno po celý rok na každé počasí i každou příležitost.

Ať už se jedná o originální outfit do školy, něco slušivějšího na svatbu, nebo výbavu na dovolenou, snažíme se vždy zajistit různorodý a pestrý sortiment.

V naší nabídce najdete dětské oblečení, boty i doplňky, jako jsou čepice, rukavice, ponožky, pásky, ručníky a mnoho dalšího.

NAŠE MISE

Naší touhou je poskytnout to nejlepší pro vaše maličké.

Klademe důraz na to, aby každý produkt, který do našeho sortimentu zařazujeme, byl nejvyšší kvality a skutečně unikátní.

Vlastnoručně vybíráme jednotlivé kousky tak, aby byly nejen hezké, ale i pohodlné, praktické a dlouho vydržely.

TROCHU HISTORIE

Z 10 let zkušeností v dětské módě se zrodil U Kids. V roce 2009 jsme otevřeli svůj první obchůdek v OD Kotva v centru Prahy. Tehdy s pár desítky produktů od značek Catimini, Mayoral a Steiff jsme začali nadšeně nabízet zákazníkům kvalitní dětský sortiment. Díky našemu osobnímu přístupu, důrazu na detail a vrozeným smyslem pro módu, jsme dokázali zajistit skvělý zážitek z nakupování pro znovu a znovu se vracející zákazníky.

Do roku 2019 jsme s rozšiřujícím sortimentem otevřeli i další obchody mimo OD Kotva. Mohli jste nás najít v OC Černý most, Westfield Chodov a v neposlední řadě i v Máji. Avšak kvůli světové ekonomické a koronovirové krizi jsme byli nuceni zase všechno zavřít.

V roce 2021 jsme se po náročném krizovém období opět vrátili do OD Kotva. Kvůli nacházející rekonstruci jsme ji však museli v roce 2024 zcela opustit.

Nyní nás najdete v Havířské ulici v centru Prahy, kde nabízíme značky jako jsou Mayoral, Boboli, IDo, IKKS, Biomecanics, Abel & Lula, Angel’s Face, Calvin Klein Underwear, Jamiks a mnoho dalších.

Mimo naši hlavní prodejnu jsme také otevřeli v Modřanech v Pasáži Sofie Náš první outlet. Můžete zde najít sortiment z předchozích szón za exkluzivní ceny.

Od roku 2023 se navíc snažíme zlepšit svou online prezenci, abychom mohli nabídnout kvalitní dětský sortiment všude po celém Česku.

NAŠE HODNOTY

Během let jsme nikdy nezapomněli na důležitost správného výběru produktu.

Každou sezónu pečlivě vybíráme nejen jednotlivé kousky, ale i značky, které uvádíme na trh.

Důležité otázky, které si při tom klademe:
- Z jakého materiálu jsou kousky vyrobené?
- Jsou výrobky praktické?
- Je produkt v souladu s normami pro dětské výrobky?

 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené